Stáhněte si mobilní aplikaci google play Stáhněte si mobilní aplikaci app store
Přejít na:

Vaše dotazy

Obecné informace týkající se činnosti SZPI jsou zveřejněny na tomto webu. Užitečné rady najdete rovněž v rubrice "Nejčastější dotazy". V případě specifických dotazů můžete využít také naši informační linku 542 426 625, která je v provozu v úřední hodiny vždy v pondělí a středu od 8:00 do 15:30 hod. Na anonymní dotazy (uveden pouze e-mail či iniciály tazatele) nejsou odpovědi poskytovány.

Pokud chcete podat stížnost na konkrétní prodejnu nebo výrobek (lze i anonymně), využijte prosím rubriku Podněty ke kontrole 
S osobními údaji získanými v rámci tohoto formuláře bude nakládáno v souladu s pravidly, která nastavuje nařízení (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), a to za účelem vyřízení vzneseného dotazu, případných navazujících správních řízení, a provádění dalších činností, které Státní zemědělská a potravinářská inspekce vykonává na základě právních předpisů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů dle čl. 13 a 14 obecného nařízení o ochraně osobních údajů jsou k dispozici na internetových stránkách Státní zemědělské a potravinářské inspekce (dostupné zde) ve formě informačního listu.