Stáhněte si mobilní aplikaci Stáhněte si mobilní aplikaci
Přejít na:

Nejčastější dotazy

01. 09. 2016
 

Pro ty z Vás, kteří využíváte tablet či „chytrý“ mobilní telefon jsme připravili aplikaci Potraviny na pranýři.

Co všechno aplikace umí?

  • Podle GPS lokalizace vyhledá, zda ve Vašem okolí byly zjištěny nevyhovující potraviny, a zobrazí jejich seznam. Samozřejmostí je i odkaz u každé nevyhovující potraviny na její záznam na webu Potraviny na pranýři, který je přizpůsobený pro mobilní telefony.

  • Zobrazí nejnovější nevyhovující potraviny zveřejněné na webu Potraviny na pranýři.

  • Zobrazí Vám nejnovější Tematické kontroly, v rámci kterých spotřebitele informujeme o kontrolních akcích zaměřených na konkrétní problematiku a všech výrobků odebraných během kontrolní akce - zde tedy naleznete kromě nevyhovujících výrobků i výrobky vyhovující (vztaženo vždy na konkrétní šarži).

  • Zobrazí nejnovější záznamy provozoven či jejich částí, které Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) uzavřela pro závažná hygienická pochybení. Vyhledávat lze prostřednictvím interaktivní mapy „Najdi v okolí“, která ukáže nevyhovující provozovny v okolí spotřebitele prostřednictvím GPS modulu.

  • Lze s ní podat podnět ke kontrole. Zjistili jste, že se někde prodávají „závadné“ potraviny nebo nedostatky při prodeji potravin v obchodě či v restauraci? Vyfoťte nám je, napište nám, co bylo podle Vás špatně a pomocí aplikace nám svá zjištění odešlete.

  • Zobrazí aktuality a tiskové zprávy, které na webových stránkách www.szpi.gov.cz Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zveřejňuje.

  • Obsahuje kontaktní informace jednotlivých inspektorátů SZPI.

 

 Verzi pro Android ke stažení zdarma naleznete zde:

 android-google-play.png

 

Verzi pro Windows Phone ke stažení zdarma naleznete zde:

windows-phone.png

Verzi pro tablety s Windows 8 ke stažení zdarma naleznete zde:

windows-store.png

 

 

 
Verzi pro iOS ke stažení zdarma naleznete zde:

 

ios-app-store.png